6.12.2009 se ve velké zasedací místnosti obecního úřadu v Siřejovicích uskutečnila „MIKULÁŠSKÁ NADÍLKA pro děti“. Zahájení se ujal kouzelnický mistr, pan Martin STEHLÍK, který nám čekání na příchod Mikuláše zpříjemnil sprškou kouzel a triků. A pak jsme se opět po roce dočkali. Mikuláš s andělem rozdávali dětem nadílku a čerti měli plné ruce práce s hledáním zlobivých dětí. „Ale čerti, v Siřejovicích přece žádné zlobivé děti nemáme!“
| vítr | JZ, 3.98 | m/s |
| tlak | 1022 | hPa |
| vlhkost | 93 | % |
| srážky | 1.59 | mm |