Červnová dílnička
V průběhu června jsme se v knihovně seznámili s materiálem kterému se říká FILC. Krásně se s ním pracuje, při stříhání se netřepí a lze ho sehnat ve velké škále barev. Při vystřižení potřebného motivu pak stačí vzít už jen jehlu s nití a šít a šít a šít.
No, kluci z našeho šití moc nadšení nebyli ……….. však si to příště vynahradí.
| vítr | JZ, 3.98 | m/s |
| tlak | 1022 | hPa |
| vlhkost | 93 | % |
| srážky | 1.59 | mm |